Gratis

Specialist Achizitii / Responsabil Achizitii

INOVI SMART TECHNOLOGIES

Candidatul Ideal

Candidatul Ideal:

 Aptitudini excelente de comunicare,
 Cunoscator al limbii engleze,
 Cunoscator al tehnicilor de negociere si a procedurilor de achizitie de bunuri,
 Cunoscator al utilizarii PC-ului si a programelor de birou (Suita office),
 Are capacitatea de a se organiza, de a planifica si de a fi atent la detalii.

Constituie avantaje:

 Cunostinte solide in ceea ce priveste achizitiile de echipamente,
 Experienta din domeniul achizitiilor publice (sistemul SICAP),
 Cunoscator avansat de limba engleza,
 Cunostinte minime de electrica/electronica.

Descrierea jobului

Descriere Job:

 Asigura colaborarea stransa cu furnizorii interni si externi;
 Verifica si actualizeaza preturile si urmareste indeplinirea ︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︅termenelor de livrare si a
conditiilor contractuale;
 Asigura identificarea de noi furnizori si evaluarea acestora;
 Asigura plasarea comenzilor de achizitie si a importurilor conform cerintelor departamentelor interne si urmarirea acestora pana la livrare;
 Asigura urmarirea si actualizarea stocurilor de echipamente precum si a iesirii echipamentelor din gestiune;
 Completeaza periodic rapoartele legate de activitatea de achizitii;
 Manageriaza achizitiile directe de pe sistemul de achizitii publice (SICAP)
 Colaboreaza cu furniorii de transport al marfurilor achizitionate.

Beneficii:

 Oportunitati de dezvoltare profesionala si personala;
 Mediu de lucru dinamic, profesionist intr-un domeniu in continua expansiune;
Telefon, laptop

INOVI ofera o gama larga de produse inovative (mese tactile, vitrine interactive, infokiosk-uri, folii iGlass cu cristale lichide, etc) pentru a promova produse/servicii intr-un mod inteligent.

O parte din din produse sunt fabricate in Romania si au primit numeroase premii printre care:

-Medalie de Aur la Salonul de Inventica de la Geneva in 2014;

-Produsul IT&C an Anului 2014 din partea Wallstreet

Publicat 10 Oct. 2024 Reactualizat 17 Oct. 2024 Expiră 9 Nov. 2024