Gratis

Sofer

ELECTRIC INVESTMENT PH SRL

Candidatul Ideal

- carnet de conducere cat. B;
- experienţă de şofat, minIM 1 an, fără evenimente;
- studii medii finalizate;
- capacitate de asimilare rapida;
- respectarea termenelor limita;

Descrierea jobului

Asigură mаnipulаrea mărfurilor şi/sau a matеriаlеlor distribuite, fără pierdеri;

Se asigură că marfа incărcată corеspundе cu informаţiilе еxistеnte ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈pe ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄documentele de însoţire а аcеsteia;

Numără produsele ce urmează a fi livrate;

Respectă condiţiile şi standardele de livrare;

Participă la inventarele periodice;

Sortează paleţii şi aranjează marfa în depozit/masini;

Livreaza mărfurile comandate de clienţi conform graficului de livrare prestabilit;

Intretine, in stare bună, autovehiculul pus la dispozitie pentru efectuarea sarcinilor date;

Societatea comercială Electric Investment PH S.R.L. are ca acitvitate principala comercializarea de materiale electrice civile, industriale și antreprenoriat (Showrumuri auto, hale industriale, centre comerciale, ansambluri rezidențiale și altele), deținând un depozit en-gros ce stă la dispoziția tuturor clienților indiferent de volumul de lucru al acestora. Atragerea de oameni bine pregatiti profesional si perfectionarea lor continua sunt prioritati permanente ale companiei. Politica de resurse umane Electric Investment PH urmareste o colaborare permanenta, pe termen lung cu scopul final de a forma o echipa putenica, unita si implicata in construirea succesului companiei. Iti place sa lucrezi in echipa? Iti doresti un mediu de lucru provocator dar orientat spre rezultate? Poti veni si tu in echipa Electric Investment PH!
Publicat 2 Oct. 2024 Reactualizat 2 Oct. 2024 Expiră 1 Nov. 2024