Gratis

Angajam sofer comunitate pe duba frigo

PALIMEX COMPLEX ALIMENTAR SRL

Candidatul Ideal

Cautan un sofer responsabi , curat si respectos

Descrierea jobului

S.C. Palimex Transport S.R.L cu sediul in Huedin jud. Cluj angajeaza sofer comunitate pe frigo in urmatoarele conditii :

︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄-disponibil minim 6 saptamani la munca

-cursele in proportie de 80% - 90% sunt fixe

-avem si curse cu schimburi de paleti sau descarcari la LIDL

-NU facem schimburi de camion si remorca

-cat timp soferul sta in pauza acasa, camionul ramane parcat

-acceptam si sofer incepator cu minim de experienta pasionat de camioane

Acest post este dedicat soferilor de camion care nu doresc sa faca naveta cu avion , bus sau alte mijloace de transport si care doresc sa aiba acelasi camion intretinut si curat cu care sa-si desfasoare activitatea .

The company is specialised on intercommunity transports. The honesty and sincerity in buisness it's our main advantage, because we work in Europe since 2005...

Publicat 20 Sept. 2024 Reactualizat 20 Sept. 2024 Expiră 20 Oct. 2024