Gratis

SEF SERVICIU PRIVAT SITUATII DE URGENTA

DOBROGEA PANIFICATIE S.R.L.

Candidatul Ideal

Fii alături de noi dacă:

- Îți place să lucrezi într-o echipă dinamică și perseverentă
- Ai atitudine proactivă
- Îți plac tradițiile și vrei să generezi o schimbare, prin exemplul personal
- Ești curios să descoperi rețete de succes pentru a avea o carieră pe termen lung în cadrul organizației

Ce ne dorim de la tine?

- Studii superioare/medii
- Cunoștințe tehnice
- Cunoașterea legislației în vigoare, în domeniul situațiilor de urgență
- Experiență în rol similar, minim 2 ani de zile
- Curs: Inspector protecție civilă
- Curs: Cadru tehnic PSI
- Curs: Șef serviciu voluntar privat pentru situații de urgență

Descrierea jobului

Responsabilități:

- Asigurarea modului de organizare şi desfăşurare a activităţii de apărare împotriva incendiilor, a acţiunilor de protecţie civilă, ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈evidenţă militară în baza prevederilor legale în vigoare
- Verificarea gradului de asigurare a măsurilor preventive
- Gestionarea siguranţei exploatării instalaţiilor şi a mijloacelor tehnice de apărare împotriva incendiilor, identificarea, evaluarea, controlul şi combaterea riscurilor de incendiu

Dobrogea înseamnă în prezent, un Grup de firme (Dobrogea Grup, Dobrogea Biscuit, Dobrogea Panificație, Dobrogea Congelate- patiserie și specialități, Cereal Impex). Dobrogea înseamnă produse, care respectă standarde de înaltă calitate, având la bază echipamente performante și linii tehnologice de ultimă generație. Dobrogea înțelege nevoia consumatorilor și le oferă o gamă completă de produse ce combină calitatea superioară a făinii, cu expertiza și tradiția în industria alimentară.

Astăzi, după 63 de ani de tradiție, expertiză în morărit și panificație, Grupul Dobrogea se mândrește cu peste 300 produse de morărit, panificație și biscuiți, 16 mărci înregistrate, 8 produse și procese de producție patentate, 7 unități de producție, export în peste 15 țări.

Prețuim oamenii și tradiția. Suntem un brand 100% românesc, cu o echipă de peste 1.000 colegi la nivel de Grup, atât în regiunea Dobrogea, cât și în toată țara.

Publicat 20 Aug. 2024 Reactualizat 17 Sept. 2024 Expiră 19 Sept. 2024