Gratis

Sef profil betoane

LEMACONS SRL

Candidatul Ideal

Candidatul ideal este inginer cu studii tehnice, are o capacitate buna de coordonare si comunicare, de preferat cu experiență dе peste 1 an în profil betoane sau la statiile de betoane.

Descrierea jobului

Cerinte:
  • Experienta de minim 1 an ca sef profil betoane;
  • Cunoaste operare Microsoft Office(Word, Excel);
  • Cunoasterea legislatiei/reglementarilor specifice domeniului ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂de activitate;
  • Disponibilitate pentru deplasare;
  • Seriozitate, spirit de echipa, atenție la detalii, implicare profesionala.
Reprezinta un avantaj:
  • domiciliu in judetul Galati;
  • permis de conducere cat.B;
Beneficii:
  • Mediu de lucru competitiv
  • Salariu atractiv
  • Tichete de masa
  • Participare la cursuri de perfectionare
  • Cazare in Galati pentru persoanele cu domiciliu in alte localitati
Responsabilitati:
asigura efectuarea incercarilor de laborator;
- analizeaza rezultatele la compresiune a epruvetelor din beton si dispune masuri corective;
- intocmeste buletinele de incercare si rapoartele tehnice;
- intocmeste si intretine retete de betoane;
- dispus la munca de teren / santier;
- coordonare trei statii de betoane si un poligon de prefabricate;

Societatea LEMACONS SRL, înființată în anul 2009, având capital privat integral românesc, este specializată în execuția lucrărilor de construcție a drumurilor și autostrăzilor, construcții civile și industriale, lucrări de alimentare cu apă și rețele de
canalizare, construcții rezidențiale și nerezidențiale cu instalațiile aferente, lucrări hidrotehnice.
Publicat 23 Sept. 2024 Reactualizat 30 Sept. 2024 Expiră 23 Oct. 2024