Gratis

Sef formatie - Targu Jiu

Vel Pitar

Candidatul Ideal

Ce te recomandă:
  • Studii superioare finalizate (OBLIGATORIU în industrie alimentară)
  • Experienƫă - minim 1 an în industria alimentară/panificaƫie
  • Experienƫă în coordonarea de echipe
  • Cunostinƫe operare PC_MS-Office, SAP_ERP (reprezintă un avantaj)
  • Bune cunostinƫe în domeniul tehnologiei de panificaƫie
  • Capacitate de organizare şi planificare producƫie
  • Abilitaƫi excelente de comunicare, lucru în echipă, gestionarea resurselor
  • Orientare către rezultate, creştere şi dezvoltare
  • Disponibilitate de a lucra în ture

Descrierea jobului

Ce responsabilități vei avea:
  • Vei coordona şi vei monitoriza procesul de producƫie, în vederea realizării cantitative şi calitative ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄a producƫiei planificate în conformitate cu obiectivele, programul şi standardele de calitate ale companiei
  • Vei organiza, monitoriza şi raspunde de activitatea operatorilor din producƫie
  • Vei stabili măsuri de eficientizare a activităƫii pentru operatorii din producƫie
  • Vei raspunde de gestionarea cantitativă şi calitativă a materiilor prime, meterialelor auxiliare, ambalajelor, semifabricatelor şi produselor finite
  • Vei răspunde de calitatea produselor fabricate în procesul de producƫie
  • Vei urmări încadrarea în consumurile specifice pe durata schimbului
  • Vei întocmi documentaƫia specifică activitaƫii de producƫie
  • Vei participa la instruirea personalului din subordine
Ce iƫi oferim noi:
  • Contract de muncă pe perioadă nedeterminată
  • Te vei putea dezvolta folosind platforma internaţională de training online
  • Transport decontat integral (bilete/abonamente)
  • Tichete de masă – valoare 35 ron/zi
  • Concediu de odihnă (min 21 zile - max 25 zile) în funcție de vechimea totală în muncă
  • Ajutoare financiare acordate pentru evenimente deosebite
  • Alte beneficii conform politicii salariale.

Grupo Bimbo, cea mai mare companie de baking din lume, prezenta in 34 de tari, detine din anul 2023 masterbrandul Vel Pitar pe piata din Romania. Misiunea globala a companiei este aceea de a "hrani o lume mai buna", printr-un portofoliu de produse nutrivite si delicioase, ce raspund nevoilor consumatorilor, crescute sub branduri apreciate cu ajutorul unei echipe valoroase de peste 148,000 de oameni in jurul lumii. VelPitar este lider pe piata romaneasca a produselor de panificatie si un jucator important in domeniul specialitatilor de cofetarie si patiserie, biscuiti si produse de morarit. Vel Pitar detine mai mult de 20% din piata de paine feliata din Romania, iar oferta de produse se regaseste zilnic pe masa a peste 1.500.000 de romani.

Publicat 3 Oct. 2024 Reactualizat 3 Oct. 2024 Expiră 2 Nov. 2024