Gratis

Sef de schimb

SC BRAVO INTERNATIONAL RO SRL

Candidatul Ideal

  • studii superioare, de preferinta studii tehnice;
  • experienta in industrie minim 5 ani;
  • abilitati dezvoltate de comunicare, de coordonare si de motivare a echipei;
  • accent pe identificarea de solutii, initiativa;
  • cunostinte de operare in sisteme tip ERP.
  • asigura coordonarea echipei, astfel incat sa se realizeze obiectivele de productie;
  • cunoscator al sistemelor de management al productiei 5S; 5Why, Lean Manufacturing;
  • spirit de iniţiativă, creativitate şi flexibilitate;
  • bune abilităţi de organizare şi gestionare a timpului;
  • capacitate de analiza si sinteza;
  • capacitate de adaptare la situatii noi, abilitati comunicare – flexibilitate, dinamism, rapiditate in adaptarea la cerintele companiei;
  • disponibilitate pentru lucru in 2 schimburi (schimbul 1 - 06:30 - 15:00; schimbul 2 - 14:30 - 23.00)

Descrierea jobului

Descriere job:
  • Planificarea programului de lucru;
  • Repartizarea personalului pe utilaje;
  • Planificarea ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄si coordonarea personalului pentru realizarea in cel mai ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄scurt timp si in cele mai bune conditii a comenzilor de productie planificate;
  • Instiintarea Managerului de productie in momentul aparitiei unor defecte de material sau neconformitati datorate prelucrarii, uzurii masinilor sau defectarii accidentale a acestora in retragerii lor;
  • Raspunde de respectarea de catre personalul din subordine a normelor de protectia muncii si a portului echipamentului de lucru/protectie;
  • Mentinerea evidenteti prezenteti personalului la programul de lucru (pontaj lunar) si norma lucru.

Beneficii:
  • Pachet salarial motivant;
  • Tichete de masa 40 lei/zi lucrata;
  • Abonament de sanatate in cadrul retelei private Regina Maria;
  • Asigurare in caz de accident in timpul programului de lucru;
  • Bonus performanta echipa (in functie de norma angajatilor din subordine);
  • Decontare transport;

BRAVO INTERNATIONAL RO SRL este un grup international de companii, cu sediul central in Viena, detinut de Emsa Capital, cu participatiune din partea Bancii Europene pentru Reconstructie si Dezvoltare, Banca pentru Dezvoltare din Austria, Corporatia Financiara Internationala si un grup de Investitori Privati. Compania este un producator si distribuitor specializat in solutii metalice de acoperire si placare.

Publicat 30 Sept. 2024 Reactualizat 30 Sept. 2024 Expiră 30 Oct. 2024