Gratis

Șef de șantier

PETRACASA S.R.L.

Candidatul Ideal

Studii superioare finalizate în domeniul construcțiilor
Experiență relevantă în domeniu;
Abilități excelente de interpretare a planșelor, rapoartelor și specificațiilor tehnice;
Capacitate de planificare, organizare și coordonare a activităților;
Orientare către atingerea obiectivelor și respectarea termenelor limită;
Cunoștințe solide în legislația specifică
Atitudine proactivă și abilități de leadership.

Descrierea jobului

Descrierea jobului:
Supravegherea și coordonarea echipelor pe șantier;
Planificarea și monitorizarea lucrărilor de execuție;
Întocmirea rapoartelor și documentației necesare;
Asigurarea ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀respectării planurilor și specificațiilor tehnice;
Monitorizarea bugetului și controlul costurilor;
Colaborarea directă cu managerii de proiect și furnizorii;
Asigurarea respectării normelor de protecția muncii.

Beneficii:
Oportunitatea de dezvoltare profesională într-o echipă dinamică și de succes;
Posibilitatea de a lucra la proiecte inovatoare;
Pachet salarial competitiv

Compania noastră este specializată în construcții rezidențiale, oferind soluții complete pentru dezvoltarea de locuințe moderne. Ne concentrăm pe execuția unor lucrări de calitate superioară, respectând termenele și cerințele clienților. Suntem în continuă expansiune și căutăm să ne extindem echipa cu oameni profesioniști și pasionați de domeniul construcțiilor.
Publicat 2 Oct. 2024 Reactualizat 2 Oct. 2024 Expiră 1 Nov. 2024