Gratis

SEF SANTIER CONSTRUCTII CIVILE/INDUSTRIALE

SC CONBAC SA BACAU

Candidatul Ideal

Candidatul ideal trebuie sa indeplineasca urmatoarele criterii:
-studii superioare tehnice profil constructii civile si industriale;
-experienta anterioara in domeniul lucrarilor de constructii rezidentiale(minim 2 ani) si a spatiilor comerciale(minim 3 ani);
-cunostinte tehnice, tehnologice pentru a putea lua decizii optime in mod rapid;
-viziune de ansamblu asupra sistemelor tehnice;
-capacitate de analiza, bune abilitati de comunicare si negociere;

Descrierea jobului

Coordonarea activitatii de santier(organizare, efectuare, urmarire executie lucrari-inclusiv subantreprenori);
Organizarea si monitorizarea executiei lucrarilor de constructii;
Respectarea planurilor din proiectul ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈tehnic si punerea lor in practica precum si incadrarea in termenele stabilite;
Identificarea neconformitatilor din proiectul tehnic si semnalarea acestora atat proiectantului cat si conducerii societatii;
Intocmirea necesarului de resurse tehnico-materiale in conformitate cu planul tehnic;
Efectuarea masuratorilor, intocmirea proceselor verbale pe parcursul desfasurarii lucrarilor de constructii,a pontajelor, a rapoartelor de lucru, situatiilor de lucrari, precum si a comenzilor;
Respectarea sigurantei muncii pe santier;
Realizarea legaturii intre santier si conducerea societatii;

40 de ani de experienta in domeniul constructiilor civile/industriale ne-au invatat multe lucruri: responsabilitate,performanta, durabilitate si mai mult decat atat, faptul ca aceste valori au un sens doar daca sunt puse in slujba oamenilor: beneficiari, clienti, furnizori, angajati, etc.
Pe o piata extrem de competitiva, compania noastra SC CONBAC SA, ramane o prezenta notabila pe piata din Romania, abordand o gama variata de lucrari in domeniul constructiilor civile/rezidentiale/industriale, indiferent de complexitatea acestora.
Publicat 3 Oct. 2024 Reactualizat 3 Oct. 2024 Expiră 2 Nov. 2024