Gratis

Inginer constructor (Sef santier)

MORPHOZA

Candidatul Ideal

  • ​Absolvent al Universitatii Tehnice de Constructii;
  • Cunostinte privind legislatia in vigoare din domeniul constructiilor;
  • Capacitate de planificare si organizare ︉a activitatii din santier;
  • Cunostinte cu privire la SSM, PSI, Protectia Mediului;
  • Cunostinte solide de Microsoft Office (Word, Excel, Project, PowerPoint), AutoCAD;
  • Persoana cu bune abilitati de organizare, comunicare si planificare;
  • Orientare catre rezultat si identificarea solutiilor atunci cand apar situatii neprevazute;
  • Capacitatea de a respecta termene limita;
  • Permis de conducere categoria B;
  • Limba engleza la nivel avansat;

Descrierea jobului

  • Coordoneaza si supravegheaza toate activităţile specifice din santier, în vederea executiei si livrarii proiectului in termenii si conditiile agreate; ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀
  • Organizeaza, verifica si supravegheaza executia lucrarilor;
  • Coordoneaza activitatea echipelor de executie din cadrul santierului;
  • Verifica planurile de executie si propune solutii pentru rezolvarea eventualelor situatii critice;
  • Verifica calitatea lucrarilor pentru asigurarea prevederilor din cadrul documentatiei tehnice;
  • Asigura si urmareste respectarea normelor SSM, PSI;
  • Planifica impreuna cu managerul de proiect activitatile, intocmeste zilnic raportul de productie al echipelor proprii si a subcontractorilor;

Beneficii:
  • Salariu in functie de experienta;
  • Tichete de masa in valoare de 40/zi lucratoare;
  • Asigurare de sanatate privata;
  • Alte beneficii (ex: decontare transport, decontarea vacantei, asigurare de pensie privata, etc);
  • Prima cu ocazia sarbatorilor;
  • Bonusuri de performanta.

MKT Group este umbrela sub care activează cele 3 companii specializate în următoarele sectoare de activitate: Morphoza - proiecte de amenajare la cheie a spațiilor de birouri, KUIBA - companie cu un model combinat de business (retail și amenajare turnkey a spațiilor rezidențiale) și Telezimex - distribuitor de componente electronice, sisteme interactive de afișare a conținutului video, sisteme pentru smart office/smart homes și service autorizat pentru Samsung, Miele, LG, Nespresso, Bosch, Panasonic.

Astfel, cu un pachet de servicii complex care acoperă un spectru larg de nevoi, o echipă multidisciplinară formată din specialiști (arhitecți, designeri, experți tehnici, manageri de proiect, account manageri) și o experiență vastă în conturarea și implementarea unor spații inovatoare, MKT Group reprezintă soluția unică pentru proiecte complexe. Dispunem intern de toate resursele necesare pentru a coordona și livra proiectul în limitele de timp, buget și standardele de calitate agreate cu clienții noștri încă din primele faze ale acestuia.

www.mktgroup.com

Publicat 30 Sept. 2024 Reactualizat 30 Sept. 2024 Expiră 30 Oct. 2024