Gratis

Sef Santier

SC ICCO Facility Management SRL

Candidatul Ideal

Ne marim echipa!
Hai sa ne cunoastem! Crezi ca te potrivesti in echipa noastra?
  • Studii superioare finalizate - profil constructii civile si industriale;
  • Experienta in constructii - minim 2 ani;
  • Cunostinte Ms Office, Autocad, Ms Project, Sistem Integrat;
  • Persoana activa, responsabila si foarte bine organizata;
  • Capacitate de analiza si sinteza;
  • Capacitate de planificare si organizare;
  • Abilitati de comunicare si lucru in echipa;
  • Disponibilitate la deplasare;
  • Carnet de conducere: cat.B.

Descrierea jobului

Citeste toate detaliile si vezi daca te potrivesti!.
Hai in echipa noastra!
Vei fi responsabil pentru:
  • Executarea calitativa si ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈cantitativa a lucrarilor de constructii conform proiectului
  • Realizearea controlul calitatii lucrarilor executate pentru a asigura un inalt nivel de calitate acestora;
  • Planificarea, organizarea si controlarea activitatilor muncitorilor ICCO FM, dar si a subcontractorilor de pe santier;
  • Raspunzi de realizarea lucrarilor de constructii conform cerintelor clientului (documentatie de executie, caiete de sarcini, planuri, etc..);
  • Raspunzi de respectarea termenelor si cerintelor de calitate asumate contractual de societate;
  • Raspunzi de coordonarea si verificarea subanteprenorilor;
  • Raspunzi de mentinerea relatiei cu beneficiarul, reprezentantul acestuia, consultantul beneficiarului, cu dirigintele de santier si cu proiectantii;
  • Verificarea realizarii documentelor de carte tehnica (PVRC, PVLA, etc.);

ICCO Facility Management este antreprenor general ce furnizează servicii complete pentru clădiri, dispunând de capabilități de construcție și renovare pentru proiecte industriale, comerciale și civile de tip Greenfield și Brownfield.

Viziunea companiei este de a deveni o prezență notabilă pe piața din estul Europei în serviciile de construcții industriale și facility management, fiind în top 50 firme de top din domeniul industrial.

Ducem la indeplinire obiectivele clientilor nostri, fiind un partener strategic.

Publicat 25 Sept. 2024 Reactualizat 25 Sept. 2024 Expiră 25 Oct. 2024