Gratis

Sef de Santier - Inginer

EIGHT DEVELOPMENT S.R.L.

Candidatul Ideal

Profilul candidatului ideal:
Studii superioare în domeniul construcțiilor (inginerie civilă sau echivalent).
Experiență practică în gestionarea șantierelor și în conducerea echipelor de lucru.
Excelente abilități de organizare, cu capacitatea de a prioritiza și de a gestiona mai multe sarcini simultan.
Abilități de comunicare și relaționare cu echipa, subcontractorii și partenerii de proiect.
Atitudine proactivă, anticipativă și capacitatea de a rezolva rapid situații neprevăzute.
Cunoștințe solide despre reglementările din domeniul construcțiilor și siguranței în muncă.

Descrierea jobului

Responsabilități principale:
Organizarea și coordonarea activităților zilnice pe șantier, asigurând utilizarea eficientă a resurselor umane și materiale.
Monitorizarea respectării termenelor ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂și încadrării în buget, cu atenție la detalii și la calitatea execuției lucrărilor.
Gestionarea echipei de muncitori și a subcontractorilor, facilitând o bună comunicare și un flux de lucru optim.
Identificarea potențialelor probleme și adoptarea unor măsuri proactive pentru a evita întârzierile sau depășirile de costuri.
Respectarea normelor de siguranță și de protecție a muncii pe șantier.

Oferim:
Oportunitatea de a lucra în cadrul unei echipe profesioniste, la proiecte diverse și interesante.
Mediu de lucru stimulativ, cu posibilități de dezvoltare profesională.
Pachet salarial atractiv, corelat cu experiența și performanțele.
Stabilitate pe termen lung și suport în gestionarea provocărilor din teren.

Dacă îți dorești să te alături unei echipe ambițioase și să faci parte din proiecte de impact, te invităm să ne trimiți CV-ul tău la office@eightdevelopment.ro sau să ne contactezi pentru mai multe detalii.

Suntem o companie dinamică de construcții civile, cu proiecte variate și de anvergură, și căutăm un Șef de Șantier - Inginer dedicat pentru a ne sprijini în gestionarea și coordonarea șantierelor noastre.
Publicat 2 Oct. 2024 Reactualizat 2 Oct. 2024 Expiră 1 Nov. 2024