Gratis

Secretara

POLRIN LOGISTIC S.R.L.

Candidatul Ideal

EXCEL , buna organizare , sociabila .

Descrierea jobului

Obiectul de activitate al firmei este strict transport de cereale si derivate din acestea . lucrez cu un nr de ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂11 camioane . am nevoie de o persoana serioasa sa ma ajute la munca de birou . ( contracte de munca , pontaje , state de plata , facturare , corespondenta , mail , bursa de transport , etc ) .neaparat cunostinte medii in excel , si permis de conducere cat B .necesita deplasari pe plan local cu diferite treburi ( corespondenta , contabilitate , adunat cmr-uri de la soferi , etc )
pot oferi masina de servici sau sa decontez cheltuielile aferente transportului la job si de la job .

POLRIN LOGISTIC srl .-aceasta firma e infiintata in 2019 . in paralel cu aceasta lucrez cu alta firma infiintata in 2005 . contracul dv de munca va fi pe POLRIN LOGISTIC SRL .
Publicat 4 Oct. 2024 Reactualizat 4 Oct. 2024 Expiră 3 Nov. 2024