Gratis

Receptie / Secretariat

TIP TOP FOOD INDUSTRY

Candidatul Ideal

  • Persoană responsabilă, organizată, dinamică, diplomată;
  • Atitudine pozitivă, orientată către identificarea soluțiilor;
  • Dorință de a învăța;
  • Atenție la detalii;
  • Bune abilități de comunicare;
  • Cunoștințe operare PC;
  • Limba engleză - scris și citit la nivel mediu;
  • Capacitatea de planificare și prioritizare a activităților;
  • Capacitatea de a rezolva sarcini multiple, uneori concomitent;
  • Studii medii finalizate;
  • Spirit de echipă;
  • Persoană dornică de muncă;
  • Program de lucru 8 ore pe zi;
  • Abilități de comunicare, inițiativă, dinamism, entuziasm, organizare, rigoare, meticulozitate, loialitate și confidențialitate.

Descrierea jobului

  • preluarea și direcționarea apelurilor telefonice;
  • primirea vizitatorilor și anunțarea persoanelor de contact din societate;
  • asigurarea protocolului în cadrul întâlnirilor, ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄în conformitate cu cerințele zilnice;
  • asigurarea logisticii de călătorie pentru conducerea firmei (rezervări hotel, transport);
  • elaborarea și redactarea documentelor și rapoartelor cerute de management, convocarea participanților la ședințele firmei;
  • preluarea, înregistrarea și distribuirea la compartimentele implicate, îndosarierea și arhivarea corespondenței și a mesajelor primite din partea partenerilor, clienților și a celorlalți angajați;
  • asigurarea suportului administrativ pentru toate departamentele firmei.

Descrierea companiei

Firma de prestigiu in domeniul Industriei Alimentare
Compania românească Tip Top Food Industry își desfășoară activitatea din anul 1993, fără întrerupere până în prezent.Fabrica este amplasată în cartierul Militari, pe Bulevardul Timișoara. De-a lungul anilor, ne-am clădit un statut de jucător reprezentativ în domeniul cofetăriei, patiseriei, al semipreparatelor și produselor congelate. În tot ceea ce facem, punem pe primul loc calitatea și prospețimea, echipa noastră fiind construită pentru a vă fura un zâmbet la fiecare produs ales.
Publicat 9 Sept. 2024 Reactualizat 29 Sept. 2024 Expiră 9 Oct. 2024