Gratis

Secretara

BAWI CONSTRUCTION S.R.L.

Candidatul Ideal

Secretara
- Experienta minim 5 ani pe o pozitie de suport administrativ (receptionera, secretara, asistent manager);
- Cunoasterea limbii romane la un nivel superior;
- Cunoasterea limbii engleze fluent (vorbit, scris);
- Cunoasterea limbii germane constituie un avantaj;
- Cunoasterea pachetului MS Office, fax, copiator, scanner;
- Abilitati de comunicare si de lucru in echipa;
- Auto - disciplina, punctualitate si respectarea termenelor limita.

Descrierea jobului

- Preluarea si directionarea apelurilor telefonice; primirea/transmiterea si inregistrarea adreselor prin fax;
- Preluarea si directionarea mesajelor sosite prin fax ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁sau posta electronica pe adresa companiei;
- Conducerea partenerilor de business sau a vizitatorilor catre departamentele sau persoanele de contact corespunzatoare;
- Mentinerea legaturii cu diversi colaboratori ai firmei;
- Realizarea rezervarilor pentru calatorie si cazare;
- Organizarea diverselor activitati administrative si de protocol;
- Comunicarea intr-un mod profesionist si diplomat cu membrii interni ai companiei si cu partenerii de business;
- Capacitate de organizare si planificare a sarcinilor si prioritatilor;
- Comenzi pentru traduceri in diverse limbi si gestionarea acestora;
- Urmarirea comenzilor pentru materiale promotionale.

Beneficii:
- Salariu intre 3150 - 4500 RON NET in functie de experienta;
- Prime de Sarbatori;
- Bonus de vechime;
- Concediu suplimentar in functie de vechime;
- Vineri zi scurta;

Societate germana care activeaza in domeniul constructii cai ferate ofera un loc de munca in cadrul unui colectiv tanar si perseverent.
Publicat 26 Sept. 2024 Reactualizat 1 Oct. 2024 Expiră 26 Oct. 2024