Gratis

Secretara

COMPEXIT GRUP - Compexit Trading

Candidatul Ideal

Cerinte:
• Studii medii (diploma de bacalaureat)/ superioare
• Operare calculator (word, excel, power point etc).
• Abilitati de comunicare ︋︀︂︇︎︃︍︅​︂︆︄︃​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎la nivel avansat (verbal, scris)
• Cunostinte de limba engleza
• Abilitati de relationare cu clienti

Descrierea jobului

Responsabilitati:
• Primeste si distribuie apelurile telefonice, preia si transmite mesaje pentru colegii din toate departamentele companiei;
• Stabileste la ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁cerere legaturi telefonice cu exteriorul;
• Redacteaza, tine evidenta si preia corespondenta (intrari, iesiri) si o transmite destinatarilor;
• Inregistreaza actele de intrare/iesire din firma;
• Pregateste dosarele primite de la departamentele firmei pentru a fi trimise prin curierate rapide;
• Asigura accesul vizitatorilor, clientilor, colaboratorilor la conducerea socieatii;
• Completeaza formularele de delegatie si tine evidenta acestora;
• Intocmeste lista pentru aprovizionare cu consumabile necesare departamentului administrativ;
• Pregateste protocolul (apa, cafea) pentru clienti, colaboratori, vizitatori ai firmei;

Beneficii:
• Loc de munca intr-un mediu tanar si profesionist
• Formare/ invatare la locul de munca
• Conditii de lucru la nivel profesionist
• Servicii medicale
• Premii de sarbatori
• Evenimente interne

Compexit Trading este Dealer Autorizat Skoda oferind produse si servicii auto complete, leader pe piata clujeana.
Activitatea firmei este una complexa si cuprinde comercializare automobile, comercializare piese de schimb, servisare auto, mentenanta, buy-back si vanzari auto second hand.
Publicat 30 Sept. 2024 Reactualizat 30 Sept. 2024 Expiră 30 Oct. 2024