Gratis

Secretar(ă) facultate

R.A.U. BOOKSTORE SRL
3 poziții

Candidatul Ideal

Îți place să fii organizat(ă) și să lucrezi cu studenți și profesori? Alătură-te echipei noastre și contribuie la buna funcționare a unei universități private de top! Aici vei avea ocazia să ajuți studenții în parcursul lor academic și să faci parte dintr-un mediu dinamic și prietenos.

Ce căutăm la tine:

Atenție la detalii și abilități excelente de organizare – acestea sunt esențiale în rolul tău.
Studii medii sau superioare – ești binevenit(ă) să aplici indiferent de nivelul tău de educație!
Experiență în secretariat – dacă ai, este un avantaj, dar suntem deschiși să te învățăm!
Abilități Microsoft Office – te vei simți confortabil lucrând cu programele de bază.
Abilități excelente de comunicare – atât verbală, cât și scrisă.
Capacitatea de a lucra sub presiune și de a prioritiza sarcinile – știm că uneori poate fi aglomerat!
Atitudine pozitivă și spirit de rezolvare a problemelor – mereu e loc de soluții!

Descrierea jobului

Ce vei face:

Vei gestiona baza de date a studenților și vei actualiza informațiile lor academice.
Te vei ocupa ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂de completarea documentelor esențiale pentru studenți: medii, examene, restanțe, înscrieri, reînmatriculări, și multe altele.
Vei pregăti documentele necesare pentru examene, liste de studenți și rapoarte.
Te vei asigura că dosarele studenților sunt completate corect și arhivate în siguranță.
Vei elibera legitimații și carnete de transport pentru studenți.
Vei verifica plata taxelor de studii și vei ajuta cu întocmirea diverselor cataloage și situații școlare.
Vei emite adeverințe și alte documente oficiale pentru studenți.

Ce îți oferim?

Tichete de masă de 40 lei/zi – un plus pentru bugetul tău zilnic.
Decont transport – 100 lei/lună, pentru drumurile tale.
Decont formare profesională – ne pasă de dezvoltarea ta continuă.
Bonusuri în funcție de performanță – munca ta este apreciată.
Zile suplimentare de concediu – pe măsură ce îți crește vechimea.
Zi liberă plătită de ziua ta – să te bucuri de ziua ta în liniște!
Oportunitatea de a participa la o bursă Erasmus – poți învăța și te poți dezvolta profesional într-o instituție parteneră din străinătate.

Universitatea Româno-Americană este instituție de învățământ superior, persoană juridică de drept privat și de utilitate publică, parte a sistemului national de învățământ.
MISIUNE: Să ofere EDUCAȚIE și CERCETARE la un înalt standard de CALITATE, într-un climat intern stimulativ intelectual atât pentru studenți, cât și pentru întreagă comunitate academica.
VIZIUNE: Promovând un management academic prin excelență strategic, Universitatea Româno-Americană este recunoscută la nivel național și internațional ca o universitate de elită.
VALORI: Promovarea excelenței, creativitate și inovare, libertate de gândire și exprimare, responsabilitate profesională, morală și socială, cooperare și comunicare.
Website: www.rau.ro
Publicat 6 Sept. 2024 Reactualizat 6 Sept. 2024 Expiră 6 Oct. 2024