Gratis

Secretara

CONFIDENTIAL - 1 poziție

Candidatul Ideal

- persoana organizata;
- abilitati de comunicare eficienta;
- cunostinte bune de MS Office - Word, Excel, Power Point, MS Outlook;
- atentie distributiva;
- abilitati de prezentare si de comunicare (scris si verbal);
- responsabila si cu initiativa;

Descrierea jobului

- desfasoara activitati administrative, la birou si in teren, daca este cazul;
- gestioneaza apelurile telefonice, comunica pe mail in ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄mod eficient cu toate partile implicate;
- preia, transmite si indosariaza corespondenta din partea diferitelor entitati (parteneri, clienti) si redacteaza corespondenta catre acestia;
- pregateste diverse rapoarte solicitate;
- introduce informatii in baza de date;
- responsabila pentru corespondenta;
Publicat 28 Aug. 2024 Reactualizat 28 Aug. 2024 Expiră 27 Sept. 2024

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.