Gratis

SECRETARA / ASISTENT MANAGER

COMPUTERLAND ROMANIA

Candidatul Ideal

Cerinte:

Studii superioare constituie un avantaj;
Cunostinte de operare pe calculator, cunostinte MS-Office – nivel avansat (Word, Excel);
Excelenta cunoastere a limbii romane, scris si vorbit;
Cunoasterea limbii engleze, scris si vorbit, nivel mediu - avansat;
Capacitate de organizare si planificare a activitatii;
Competente de comunicare;
Claritate si coerenta in exprimare;
Atentie la detalii;
Experienta in post similar - minim 2 ani.

Descrierea jobului

Concepe şi redactează documente, prezentări şi rapoarte;
Se ocupă de apelurile telefonice sau de diferite rapoarte şi cereri sosite pe ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈numele persoanei cu funcţie de conducere;
Se ocupă de corespondenţa (email, poştă ) persoanei cu funcţie de conducere;
Asigurarea activitatilor de secretariat (corespondenta, redactarea documentelor, stabilirea intalnirilor, asigurarea protocolului, organizarea de sedinte, etc.)
Primeşte înregistrează, scanează documente şi le distribuie conform procedurilor interne;
Pastreaza confidentialitatea tuturor datelor la care are acces.

Beneficii:

Pachet salarial motivant
Oportunitatea de a lucra intr-un mediu de lucru dinamic si profesionist

15th Fabrica de Glucoza street
Publicat 22 Aug. 2024 Reactualizat 22 Aug. 2024 Expiră 21 Sept. 2024