Gratis

Sculer matriter

NOVENTA ROMANIA S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Candidatul ideal
Școală Profesională/Liceu.
Calificare Sculer Matrițer.
Experiență minim 1 an pe un post similar.
Cunoștințe desen tehnic.
Cunoașterea materialelor specifice. sdv - urilor.
Cunoașterea instrumentelor și aparatelor de măsură și control.
Disponibilitate de a lucra in 4 schimburi.

Descrierea jobului

Comunică orice defecțiune responsabilului de post sau supervizorului.
Stabilește ordinea execuției subansamblelor necesare și pregătește documentația necesară împreună cu supervizorul ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀direct.
Determină cauzele care au provocat uzura în timpul funcționării și găsește soluții pentru înlăturarea lor.
Controlează și recepționează piesele finite necesare de remediat sau de executat.

Beneficii:

- Asigurare privata de sanatate.
- Tichete de masa de 40 ron/ zi lucrata.
- Spor de noapte 25%;
- Prime de sarbatori;
- Bonus de recomandare;
- Bonus de prezenta;
- Bonus de performanta;
- Bonus de weekend pentru fiecare zi lucrata in weekend;
- Ore suplimentare plătite 200%;
- Al 13-lea salariu;
-Transport gratuit;
- Acces la cursuri de specialitate pentru formare profesionala;
- Asigurare privata de sanatate + pachet medical individual;
- Acces la formare profesionala specifica domeniului automotive;
- Posibilitatea de avansare;
- Mediu de munca dinamic;

Companie elvetiano-romana cu aproape 300 de angajati din Timisoara, activa in industria automotive dar si in alte industrii, specializata pe injectia de mase plastice, productia de matrite pentru injectia de mase plastice si montaj.
Compania este dotata cu tehnologie noua, de ultima generatie fiind orientata atat spre clienti cat si spre proprii angajati cu focus pe transparenta si onestitate.
Credem in oameni si in potentialul lor!
Doar astfel putem construi o echipa puternica!
Publicat 4 Sept. 2024 Reactualizat 18 Sept. 2024 Expiră 4 Oct. 2024