Gratis

LACATUS MECANICA FINA (AJUSTOR)

SC PRO OPTICA SA

Candidatul Ideal

STUDII : Medii sau profesionale cu atestarea profesiei.
CUNOŞTINŢE SPECIFICE : Cunoştinţe pentru înţelegerea documentaţiilor, după care confecţionează componentele şi ︈︃︃︁︇︇︆︃​︂︆︄︄​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎ansamblurile mecanice.
APTITUDINI : Capacitatea de a aplica cu uşurinţă tehnologiile de lucru prevăzute în documentaţie.
CALITĂŢI PERSONALE : Seriozitate şi meticulozitate, iniţiativă, corectitudine şi spirit de echipă.
ALTE CERINŢE :Rigurozitate, calm, ordine în activitate, loialitate faţă de firmă, putere de muncă .

Descrierea jobului

- Confecţionarea componentelor şi ansamblurilor mecanice conform documentaţiilor.
- Execută lucrări prin prelucrări mecanice;
- Utilizează şi întreţine maşinile unelte ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄din dotare.
- Acordă atenţie calităţii muncii, reducerii consumurilor specifice şi organizării locului de muncă cu materiale şi SDV-uri.
- Colaborează cu ceilalţi colegi, cu beneficiari şi cu alţi colaboratori, pentru realizarea produselor din planul de fabricaţie

Beneficii :
- Salariu atractiv
- Masa de pranz - asigurata de companie
- Prima de Paste
- Bonus anual de performanta
- Petrecere de Craciun
- Transport asigurat sau decont carburant
- Abonament servicii medicale la clinica privata
- Cursuri de calificare, formare si dezvoltare personala

Program de lucru luni – vineri 8.00 – 16.00 (pauza de masa 15 min inclusa in program).

Activitatea se va desfasura in punctul de lucru -(Sos. Oltenitei-DN4, Frumușani 077020).

PRO OPTICA S.A. is a private Romanian company, leader of the Romanian Defense & Security optronic based solutions Market and a player in the International Market. The high professionalism in performing the work, the dynamics of development and the flexibility to the market demands are sustained and achieved by the teamwork of the 70 employees of the company (scientists, engineers, technologists, economists, technicians and administrative personnel). Visit www.prooptica.ro to learn more.

Publicat 13 Sept. 2024 Reactualizat 13 Sept. 2024 Expiră 13 Oct. 2024