Companie nouă? Primești un   Anunț Business cu actualizare săptămânală Gratuit (€229)
Gratis

LACATUS MECANIC

MARIAN BOATS
1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

-EXPERIENTA IN LUSTRUIREA INOXULUI SI TEHNICI DE PRELUCRARE
-CUNOSTINTE DESPRE ECHIPAMENTELE DE PRELUCRARE, CURBARE SI TAIERE
-CAPACITATEA DE A CITI SI INTEPRETA DESENE TEHNICE
-ATENT LA DETALII, CU ABILITATI DE REZOLVARE A PROBLEMELOR

Descrierea jobului

REALIZAREA DE LUCRARI PIESE INOX SI ASAMBLARE
RESPONSABIL PENTRU PRELUCRAREA PIESELOR DE INOX, ASIGURAND STANDARDE DE CALITATE

OFERIM:
︁︀​︈︈​︈︈​︁︉︂-SALARIU COMPETITIV IN FUNCTIE DE CALIFICARE;
-BONURI DE MASA;
-MEDIU DE LUCRU STIMULATIV;
-OPRTUNITATI DE FORMARE SI DEZVOLTARE PROFESIONALA;
-BENEFICII SUPLIMENTARE.

MARIAN BOATS ESTE O COMPANIE CE ACTIVEAZA IN PRODUCTIE DE AMBARCATIUNI DE AGREMENT, CUNOSCUTA PENTRU CALITATEA SI INOVATIA PRODUSELOR SALE. NE MANDRIM CU O ECHIPA SI UN MEDIU DE LUCRU STIMULANT UNDE FIECARE MEMBRU CONTRIBUIE ACTIV LA O DEZVOLTARE SUSTENABILA.
Publicat 12 Sept. 2024 Reactualizat 12 Sept. 2024 Expiră 12 Oct. 2024