Gratis

REPREZENTANT VANZARI

FAST FREIGHT SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

- Abilități excelente de comunicare și negociere;
- Orientare către rezultate și capacitatea de a atinge și depăși obiectivele de vânzări;
- Capacitatea de a dezvolta relații puternice cu clienții și de a înțelege nevoile lor;
- Cunoștințe solide de operare a computerului și abilități bune de utilizare a programelor de birou;
- Flexibilitate și capacitatea de a lucra eficient într-un mediu dinamic și în echipă;
- Cunoștințe avansate pentru pachet Office (Word, Excel);
- Cunoasterea limbi engleze.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Prezentarea, promovarea si vanzarea serviciilor folosind argumente solide pentru a convinge potentialii clienti;
- Gestionarea eficienta a negocierilor ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄cu clientii si incheierea contractelor;
- Raspunderea la intrebarile clientilor si rezolvarea oricaror probleme pentru a mentine o relatie buna cu clientii.

Beneficii
- Tichete de masa;
- Cafea, ceai si apa la birou;
- Abonament servicii medicale.

Fast Freight este un expeditor de marfuri si logistica de specialitate la nivel mondial, oferind servicii de transport integrate in intreaga lume. Cu sediul central din Constanta, Romania, si birouri in Spania, compania ofera solutii personalizate de transport de marfa pentru clienti din intreaga lume.
Publicat 21 Oct. 2024 Reactualizat 21 Oct. 2024 Expiră 20 Nov. 2024