Gratis

REPREZENTANT VANZARI

CERTINVEST SRL

Candidatul Ideal

Experienta in domeniul FMCG sau intr-o pozitie similara minim 2 ani
Absolvent de studii medii sau superioare
Cunostinte operare calculator Microsoft Office
Calitati interpersonale: foarte bune abilitati de comunicare, negociere si organizare, spirit de echipa, flexibilitate si responsabilitate, initiativa, capacitatea de a respecta termene limita si orientare spre rezultate
Permis de conducere categoria B valabil
Disponibilitate pentru deplasari

Descrierea jobului

Se ocupa de distibuitori locali IKA si LKA ︄respectand politicile comerciale ale companiei in judetele DJ si OT
Planifica activitatile ︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︉personale de ︈vizitare a clientilor, ofertare, generare si preluare a comenzilor, evalueaza si ajuta echipele de vanzari
Colecteaza informatiile despre piata si concurenta pentru abordarea strategica a vanzarilor
Intocmeste un raport de activitate din teren cu concluzii, ca unealta pentru sine si pentru management in vederea cresterii vanzarilor
Contribuie la crearea unei imagini favorabile a companiei pe piata
Contribuie direct la cresterea numarului de clienti si a comenzilor

Suntem unul dintre cei mai mari producatori de produse alimentare din sud-estul Europei, la cele mai inalte standarde de calitate internationale, avand un portofoliu larg de branduri si preocupati constant pentru producerea unor produse alimentare de inalta calitate si satisfacerea nevoilor clientilor nostri.
Publicat 8 Oct. 2024 Reactualizat 22 Oct. 2024 Expiră 7 Nov. 2024