Gratis

Reprezentant Vanzari

D&C AUTOMOTIVE WEST SRL

Candidatul Ideal

• studii superioare;
• cunostinte operare PC;
• experienta in domeniul auto (reprezinta un avantaj);
• permis de conducere categoria B.
• orientare spre performanta si dorinta de a invata;
• orientare spre obiective si realizarea acestora;
• orientare catre client/interes fata de nevoile oamenilor;
• capacitate de a stabili contacte/empatie;
• competenta comunicationala;
• capacitatea de a munci in echipa;
• cunostinte in domeniul procesarii electronice a datelor/aplicatiilor media.

Descrierea jobului

• desfasurarea activitatii de vanzare autoturisme.
• indeplinirea planului de vanzari (lunar si anual).
• reprezinta si promoveaza numele marcii ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈in conformitate cu strategia de vanzare a companiei;
• desfasoara actiuni de identificare clienti,
• pune in aplicare programele de promovare a autoturismelor;
• prezinta modelele marcii
• intocmeste oferte pentru autovehicule la solicitarea clientilor;
• urmareste comanda de vehicul din momentul lansarii/rezervarii pana la sosirea in curtea dealerului;
• preda clientilor autoturismele pe baza procesului verbal de predare-primire;
• participa la actiunile de vanzare/marketing intreprinse de departament si este la curent cu acestea.

D & C este dealer autorizat Volkswagen si Audi care beneficiaza de experienta colaborarii cu grupul Porsche.
Oferim clientilor servicii de consiliere pre si post vanzare, service auto, rent a car, tinichigerie si vopsitorie auto, service rapid, tractari auto non stop si sistem buyback.
Publicat 8 Oct. 2024 Reactualizat 15 Oct. 2024 Expiră 7 Nov. 2024