Gratis

Reprezentant vanzari

SC AGRI TERENURI SA

Candidatul Ideal

Persoane cu atitudine pozitiva, active, cu putere de convingere, buni negociatori, cu abilitati de comunicare si relationare, detinatori ai unui permis de conducere categoria B.
Prezinta un avantaj persoanele cu experiență in agribusiness.

Descrierea jobului

  • Intermedierea tranzactiilor de terenuri agricole
  • Extinderea portofoliului de clienți ai firmei prin atragerea de noi clienți;
  • Gestionarea portofoliului de ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀clienti existenti;
  • Promovarea ofertelor companiei, în conformitate cu politica firmei;
  • Urmarirea realizarii planului de vanzari
  • Identificarea oprtunitatilor de crestere a vanzarilor prin analiza pietei si a potentialilor clienti
  • Completarea zilnica a rapoartelor de activitate

Descrierea companiei

Te asteptam in echipa noastra!
Firma AGRI TERENURI SA din BUCURESTI, a fost înființată in 2008 și are ca obiect principal de activitate Cumpararea si vanzarea de bunuri imobiliare proprii. Firma face parte din Grupul NCH Capital.
*Pot aplica si persoane care au promovat examenul de intrare in profesie in 2021; isi pot face stagiatura sub indrumarea unui avocat senior colaborator al societatii noastre.
Publicat 12 Iun. 2024 Reactualizat 26 Iun. 2024 Expiră 12 Iul. 2024