Gratis

Reprezentant Vanzari

JASSBY IGN SRL

Candidatul Ideal

  • Experienta anterioara in vanzari constituie un avantaj.
  • Abilitati excelente de comunicare si relationare cu clientii.
  • Capacitatea de a lucra in echipa.
  • Atitudine pozitiva si proactiva.

Descrierea jobului

Locatie: Insula de Eclere, LaListe Iulius Mall si Vivo Mall

Descrierea Postului:

Esti pasionat de vanzari si iubesti ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂dulciurile? Insula de Eclere din Iulius Mall cauta un Reprezentant Vanzari entuziast si dedicat pentru a se alatura echipei noastre.

Responsabilitati:
  • Promovarea si vanzarea eclerelor si altor produse dulci.
  • Oferirea de informatii si recomandari clientilor.
  • Asigurarea unui mediu de lucru curat si organizat.
  • Gestionarea stocurilor si a banilor incasati.
Program de Lucru:
  • Doua zile lucrate urmate de doua zile libere.
  • 10:00-22:00 1 ora pauza

Beneficii:
  • Salariu NET: de la 2700 - 3500 RON.
  • Mediu de lucru dinamic si prietenos.
  • Oportunitati de dezvoltare profesionala.

Daca esti interesat(a) de aceasta oportunitate, te rugam sa trimiti CV-ul tau la adresa de email andreea.tatar@gmail.com sau sa ne contactezi la numarul de telefon 0743073175 sau 0745264264

Te asteptam in echipa noastra!

Founded in 2017, initially known as "L'eclair by Maia Bakery" and rebranded in 2023 as "LaListe", our company aims to become the best pastry shop in Romania, focusing especially on Transylvania area.

We manufacture our eclairs, cakes, tarts and macarons using only natural, fresh and premium ingredients which are locally sourced or, when this is not possible, sourced from the highest quality vendors across Europe. All of these, together with an extremely passionate team, are contributing to the delivery of best in class products with a perfect texture, aesthetics and a very delicate taste.

For sure, an experience to remember.

Publicat 18 Iun. 2024 Reactualizat 29 Iun. 2024 Expiră 18 Iul. 2024