Gratis

Reprezentant vanzari jud.DJ,OT, DB

Schuller Eh Klar SRL

Candidatul Ideal

︎︌︍︉️︁︉︇​︂︆︄︃​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎Candidatul ideal:
- Experienta in vanzari directe;
- Seriozitate si stabilitate profesionala.
- Abilitati de comunicare, negociere si persuasiune.
- Buna cunoastere a zonei si a pietei.
-Persoană flexibilă, orientată către clienți

Descrierea jobului

- Administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti din zona.
- Prezentarea, promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄politica comerciala ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄a firmei.
- Dezvoltarea bazei actuale de clienti.
- Realizarea obiectivelor comerciale ale firmei.
- Administrarea si incasarea soldurilor clientilor alocati.

Oferim:

- Salariu fix + bonus de vanzari + tichete de masa;
- Masina + tableta+telefon de serviciu
- Traininguri
- Prima de zi de nastere, prima de Paste, prima de Craciun;
- Dezvoltarea unei cariere intr-o companie multinationala

Firma SC SCHULLER EH KLAR SRL cu sediul in Cluj-Napoca, are ca obiect de activitate importul si comercializarea de scule si accesorii pentru zugravit, vopsit marca Schuller ;(www.schuller.eu ).

Publicat 20 Iun. 2024 Reactualizat 27 Iun. 2024 Expiră 20 Iul. 2024