Gratis

Reprezentant Vanzari Agribusiness (Calarasi/ Ialomita)

SC Soufflet Agro Romania SRL

Candidatul Ideal

Despre rol
Pentru Soufflet AGRO Romania, unitatea de business responsabilă cu distribuția de inputuri și achiziția de cereale, în cadrul departamentului SALES, cautam un coechipier care sa fie pasionat de agricultura si sa detina bune abilitati de vanzator. Hai in echipa noastra in unul din judetele: IALOMITA, CONSTANTA sau CALARASI.

Esti potrivit (ă) pentru acest rol dacă ai:
  • Pasiune si dorinta de a contribui, prin cunostintele tale la cresterea productivitatii culturilor fermierilor din regiunea alocata;
  • Cunostinte tehnice in agricultura;
  • Bune abilitati de comunicare si de relationare;
  • Experienta in vanzari;
  • Experienta practica in agricultura de minim 2 ani - reprezinta un avantaj;
  • Dorinta de invatare si dezvoltare continua;
  • Permis de conducere cat B;
  • Studii academice la USAMV - reprezinta un plus.

Descrierea jobului

Responsabilitati
  • Construirea unei relatii durabile si de incredere cu fermierul;
  • Realizarea planului de vanzare pe inputuri (seminte, fertilizatori, produse ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀de protectia plantelor) si achizitia de cereale;
  • Indeplinirea rolului de business developer in legatura cu fermierii pe zona alocata;
  • Oferirea de asistenta pre si post vanzare fermierilor;

Oferta noastra cuprinde pe langa venitul lunar:
  • Integrare intr-un colectiv de oameni pasionati de vanzari in agricultura;
  • Bonus din vanzari;
  • Masina de companie;
  • Asigurare medicală și de accident;
  • Învățare continuă prin programe de dezvoltare personală și profesională;
  • Zile libere pentru evenimente speciale;
  • Prime acordate cu ocazia unor sărbători legale;Tichete de masă.

Descrierea companiei

Despre noi

Începând din anul 2021, Grupul Soufflet a fuzionat cu Grupul InVivo, devenind unul dintre cei mai mari jucători din piața de agribusiness la nivel european, cu o cifră de afaceri anuală de peste 10 miliarde de euro, rezultată din cele 6 ramuri de activitate:
  • Agricultura și producția de semințe;
  • Trading international de cereale;
  • Retail cu produse agro-alimentare si gradinarit;
  • Morarit, panificatie si patiserie;
  • Producerea maltului de bere;
  • Vinificatie.
La nivel global Grupul InVivo activează în 38 de țări din Europa cu peste 90 de unitati de productie (Belgia, Bulgaria, Cehia, Franța, Germania, Ungaria, Irlanda, Italia, Olanda, Polonia, Portugalia, România, Serbia, Slovacia, Spania, Elveția, Ucraina, UK), Asia, America și Africa, având un număr de peste 15,000 de angajați.
Publicat 17 Sept. 2024 Reactualizat 24 Sept. 2024 Expiră 17 Oct. 2024