Gratis

Reprezentant vanzari

Maio
15 poziții
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

Căutăm persoane tinere, cu spirit pozitiv, care doresc să performeze în domeniul vânzărilor ;
*Persoane ambițioase, automotivante și cu mult bun simț;
*Detinator permis auto, categoria B obligatoriu;
*Autoturism personal, folosit doar pentru deplasările la clienți (se decontează combustibilul + bonus suplimentar );

Descrierea jobului

Promovarea și vânzarea produselor.
Responsabilitati:
Prezentarea, promovarea și vanzarea produselor oferite, în conformitate cu politica firmei;
-Gestionarea și dezvoltarea ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀portofoliul de clienți, astfel încât să contribui la dezvoltarea companiei;
-Prezentarea portofoliului de produse și negocierea cu clienții;
-Disponibilitatea participarii la întâlnirile cu clienții ;
-Participarea la dezvoltarea și implementarea strategiei de vânzări a firmei.

Beneficii:
-contract de muncă ;
-câștiguri în funcție de pregătirea și valoarea ta;
- oportunitatea de a promova pe diferite poziții, doar pe baza rezultatelor tale;
-6 vacante anuale pentru 2 persoane.

Cu o vechime pe piața din România, de peste 11 ani, dorim să oferim cat mai multe informații care să vă ajute să acumulați cât mai multă experiență în domeniul vânzărilor directe și cu această ocazie să creăm oameni de succes , în cel mai scurt timp .
Publicat 21 Sept. 2024 Reactualizat 21 Sept. 2024 Expiră 21 Oct. 2024