Gratis

Reprezentant Vanzari

Maxima Fenster srl
2 poziții

Candidatul Ideal

Ce ne dorim de la tine?
- Responsabilitate, seriozitate.
- Dorinta/capacitate de a invata si de a te dezvolta in mod continuu;
- Capacitate de organizare si prioritizare a sarcinilor.
- Implicare activa in procesul de vanzare si managementul proiectului pana la finalizarea acestuia, inclusiv colectarea feedback-ului post montaj/ vanzare.
Pasiune pentru vanzari si energie pozitiva zi de zi.

Descrierea jobului

Cerinte si atributii:
- Experienta in vanzari in domeniul tamplariei constituie un avantaj
- Prospectarea pietei, atat pe teren cat ︁︀​︈︈​︈︈​︁︉︃si online;
- Efectuarea de masuratori pentru ofertare si executie (dupa caz);
- Capacitatea de a citi un tablou de tamplarie / planuri de arhitectura si a extrage informatiile necesare( se poate invata destul de usor);
- Intocmire oferte, intalniri cu clientii si incheierea procesului de vanzare.
- Cunostine Microsoft Word, Excel, Thunderbird;
- program de ofertare tamplarie (WinArhi constituie un mare avantaj)
- abilitati de comunicare si negociere
- capacitate de lucru in echipa dar si individual;

Beneficii:
Salariu fix,comision din vanzari,
Program: de luni pana vineri, de la 8.00 la 17.00,
Alte beneficii: Autoturism, telefon, laptop.

Fereastra Rekord, producator de tamplarie PVC (usi si ferestre) cu o experienta de peste 10 ani.
Publicat 22 Aug. 2024 Reactualizat 19 Sept. 2024 Expiră 21 Sept. 2024