Gratis

REPREZENTANT TEHNIC

MADRUGADA ACCESORII SRL
1 poziție
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

  • Studii superioare in domeniu tehnic
  • Cunostinte PC
  • Capacitate foarte bună de comunicare și relaționare, orientat către cliente
  • Disponibilitate pentru deplasari
  • Permis de condurece categoria B

Descrierea jobului

Responsabilitati
  • Acorda asistenta tehnica partenerilor la intocmirea oferte de pret
  • Intocmeste documentatia tehnica a produselelor
  • Raspunde de prezentarea, promovarea ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei
  • Dezvolta portofoliul de clienti impreuna cu echipa din care face parte, stabilete si participa la intalniri cu clentii
  • Participa activ la planificarea si implementarea strategiei de vanzari
  • Participa activ la sedintele departamentale, vine cu sugetii de imbunatatire pentru atingerea obiectivelor firmei

Se ofera:
  • Pachet salarial atractiv
  • Bonus trimestrial
  • Asigurare medicală privată
  • Prime de Sărbători
  • Mediu de lucru tânăr și dinamic
  • Activitate dinamică, cu punerea în valoare a potențialului personal

SC MADRUGADA SRL, una dintre cele mai importante companii din domeniul tâmplăriei PVC/termopane și aluminiu de pe teritoriul României, cu tehnologii moderne și utilaje performante

Publicat 10 Sept. 2024 Reactualizat 17 Sept. 2024 Expiră 10 Oct. 2024