Gratis

Reprezentant Vanzari - Profil Tehnic

SP Stroia Product SRL
3 poziții

Candidatul Ideal

  • Studii medii-superioare profil tehnic,silvic;
  • Abilitati de comunicare si negociere;
  • Eficienta si organizare;
  • Experinta in vanzari de minim 3 ani intr -o companie
  • Initiativa;
  • Abilitati de calcul si de lucru cu documente;
  • Seriozitate;
  • Implicare;
  • Experienta in vanzari, pe aceeasi pozitie, in domeniul tehnic minim 3 ani;
  • Spirit organizatoric;
  • Capacitate si abilitate in lucrul cu oamenii;
  • Disponibilitate pentru deplasari in zona arondata;
  • Permis conducere cat. B.

Descrierea jobului

  • Prospectarea pietei, gasirea de clienti noi care apar pe piata, abilitatea de a dezvolta un portofoliu propriu de clienti;
  • Asigurarea unui flux permanent de vanzari in zona arondata;
  • Urmarirea atingerii targetului de vanzari si propunerea de solutii de imbunatatire a activitatii in zona arondata;
  • Preluarea comenzilor;
  • Mentinerea si fidelizarea clientilor existenti.

SP Stroia Product S.R.L.-Timisoara- are ca domeniu principal de activitate importul si comercializarea de utilaje,echipamente si consumabile pentru industria forestiera fiind importator exclusiv in Romania pentru companiile:

- Posch Leibnitz Austria - lider mondial in productia de utilaje si echipamente industriale pentru procesarea lemnului de foc

- MusMax Austria-producator de tocatori industriale pentru biomasa

- HSM Hohenloher Spezial-Maschinenbau GmbH & Co. KG Germania -producator de utilaje pentru exploatari forestiere

- Konrad Adler GmbH & Co. KG Germania -producator de trolii forestiere

- Uniforest Slovenia-producator de trolii forestiere

- Palms Estonia-producator de remorci forestiere cu brat de incarcare

- Cranab Suedia-producator de macarale forestiere

Publicat 4 Sept. 2024 Reactualizat 11 Sept. 2024 Expiră 4 Oct. 2024