Gratis

Reprezentant Vanzari ERP, Cluj

SC Transart SRL

Candidatul Ideal

Ca să ne convingi că ești persoana pe care o căutăm trebuie să ai:

· cunoştinţe despre organizare şi funcţionare a unei firme, în general
· experienţă de 3 ani în vânzări directe consultative şi menţinerea relaţiilor cu clienţii B2B
· foarte bune abilități de negociere și vânzare
· abilități de organizare, planificare, rezolvare a problemelor și găsirea de soluții· foarte bune abilități de comunicare, inclusiv prezentări orale în cadrul evenimentelor organizate de firma
· studii superioare (domeniul economic, informatic constituie avantaj)
· cunoștințe de limba engleză nivel mediu
· permis de conducere (cat. B) şi disponibilitate pentru deplasări

Descrierea jobului

Dacă ai fi colegul nostru pe poziția de Reprezentant Vânzări ERP, ar trebui să:

· identifici, califici şi contactezi ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂noi potenţiali clienţi
· identifici nevoile potențialilor clienți și să prezinți aplicațiile companiei în concordanță cu acestea
· pregătești ofertele şi contractele
· întreţii și dezvolți relaţiile de colaborare cu clienţii existenţi
· intermediezi relaţia dintre client şi echipele tehnice de implementare

Reprezintă avantaj:

· experienţa în vânzarea de software economic/business
· experienţă anterioară în utilizarea de software ERP/ CRM/ WMS/BI
· experienţa în vânzarea de servicii
· cunoașterea documentelor contabile, de gestiune şi specifice vânzării, folosite în cadrul firmelor
· cunoașterea limbii maghiare

Pentru aceasta te ajutăm şi îţi mulţumim oferindu-ţi:

· instruire continuă în domeniul de activitate
· colegi care-ți pot fi mentori la serviciu și prieteni în afara lui
· mediul de lucru dinamic și divers care stimulează dezvoltarea profesională
· salariu care răsplătește munca și performanțele atinse

Transart dezvoltă şi implementează soluţii software pentru afaceri şi oferă servicii de consultanţă în tehnologia informaţiei. Firma a dezvoltat până în prezent următoarele produse software: HERMES soluţia completă de automatizare a forţei de vânzare; B-Org sistem de tip ERP pentru managementul afacerii; NeoManager - sistem pentru managementul afacerilor firmelor mici şi medii; WMS - sistem pentru managementul activităţii dintr-un depozit. Din 2005 Transart este Microsoft Gold Certified Partner. Pentru mai multe detalii vă invităm să vizitati www.transart.ro

Publicat 30 Aug. 2024 Reactualizat 16 Sept. 2024 Expiră 29 Sept. 2024