Gratis

Tehnician (reprezentant tehnic)

SILOBAG ROMANIA S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

- ai atitudine pozitivă, abilități de comunicare şi relaționare interpersonală si iti place sa lucrezi in echipa;

- ești o persoană organizată, responsabilă și punctuală;

- ai gândire analitică și atenție la detalii;

- lucrezi cu usurință mai multe sarcini simultan și ai capacitate de prioritizare;

Descrierea jobului

- merge in deplasari si instaleaza echipamentele produse de noi;

- ajuta la manipularea ehipamentelor ce urmeaza sa fi ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈livrate

- ajuta la manipularea marfurilor primite ;

- ajuta la intretinerea utilajelor;

- ajuta la intretinerea depozitului si spatiului aferent;

- urmeaza instructiunile gestionarului si superiorului tehnic.- carieră pe termen lung și posibilitatea de dezvoltare profesională;

- oportunitatea de a face parte dintr-o echipă în continuă expansiune;

- instruire și proces de integrare în echipă;
- sistem de bonusare lunara -in funcție de invatarea si punerea in practica a urmatoarelor capabilitati:
montaj mecanic
montaj electronic, montaj soft
sudură
service cantare industriale
atestat stivuitorist
punere in functiune utilaje silobag
permis Cat. B, permis Cat. B+E
- program de lucru de luni până vineri, între 8.00 și 17.00 si deplasari in tara

Grupul SiloBag Romania este producator de cantare industriale omologate sub brandul Iulian Cantar si importator de saci Silobag si utilaje pentru incarcare si extractie Silobag
Publicat 11 Sept. 2024 Reactualizat 11 Sept. 2024 Expiră 11 Oct. 2024