Gratis

RECEPTIONER / FRONT DESK MANAGER IDA SPA CORBEANCA

CONFIDENTIAL - 1 poziție

Candidatul Ideal

Daca esti o persoana pasionata de ceea ce faci, vesela si dornica sa transmiti mai departe pasiunea ta, atunci te ︇︄︋︁︋︎︄︋​︂︆︄︅​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎invitam sa faci parte din primul concept de lifestyle beauty & wellness din Romania. Te invitam sa descoperi o echipa tanara, creativa, dispusa sa te asculte, incurajeze si sa te sustina in drumul tau de a deveni un profesionist mai bun si sa iti puna la dispozitie resursele necesare pentru a transforma pasiunea ta in arta. Daca consideri ca atributele de mai jos descriu perfect persoana ta, atunci te invitam sa faci parte din echipa IDA Spa.

Candidatul ideal:
- pozitiva, comunicativa si energica
- ambitioasa si dornica sa invete lucruri noi
- atenta si deschisa catre nevoile clientilor
- entuziasmataa sa lucrezi cu oamenii
- fascinata si dornica sa lucrezi in cadrul industriei de spa, beauty & wellness

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:
- prestarea serviciilor la cel mai inalt nivel de profesionalism printr-o atentie dedicata la nevoile specifice ale clientilor.
- ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄promovarea produselor din zona de retail si comunicarea beneficiilor folosirii acestora
- punctualitate si seriozitate
- prestarea serviciilor la cel mai inalt nivel de igiena personala si profesionala
- respectarea standardelor companiei
- entuziasm catre clienti
- mentinerea etichetei profesionale si o atentie detaliata catre aspectul personal

BENEFICII:
- pachet salarial atractiv (salariu fix)
- carte munca
- procent din vanzari
- comision din vanzari de produse
- training recunoscut international cu instructori din Londra & Paris
- platim salariul la timp
- dezvoltarea personala si profesionala in cadrul unei companii inovatoare si recunoscuta pe piata
- oportunitate reala de promovare in cadrul companiei
- program flexibil de lucru
Publicat 21 Oct. 2024 Reactualizat 21 Oct. 2024 Expiră 20 Nov. 2024

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.