Gratis

PROJECT MANAGER

NBI INDUSTRIAL ORADEA SRL

Candidatul Ideal

- Studii de specialitate in domeniul ingineriei
- Cunostinte de limba engleza (nivel conversational)
- Cunostinte minime de desen 2D( ️︋︋︇︇︉︇︉​︂︆︄︄​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎nu este obligatoriu, dar rep. un avantaj)
- Excelente abilitati de conducere si comunicare
- Atitudine orientata spre rezultate, atentie deosebita la detalii

Descrierea jobului

Atributii:
- Monitorizarea și lansarea de noi proiecte de la atribuire până la industrializare și punere în funcțiune (SOP: Start ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁Of Production)
- Intocmirea si monitorizarea planului de proiect impreuna cu clientul
- Mentinerea clientilor actuali:
- Interlocutorul principal al NBI cu clienții
- Canalizează informațiile interne către client
- Controlul și monitorizarea reclamatiilor
- Controlul si monitorizarea matritelor de renovare impreuna cu biroul tehnic-
-Controlul costurilor
- Raportarea internă către management cu privire la stadiul proiectelor
- Vizite la clienți și furnizori

SC NBI INDUSTRIAL ORADEA SRL este o companie multinationala spaniola in expansiune care face parte din grupul NBI , al carei obiect de activitate este fabricarea si comercializarea de piese de aluminiu cu tehnologie si prelucrare HPDC.
Compania executa procese de injectie, mecanizare, filetare, vibro-finisare, sablare, slefuire.Majoritatea produselor finite se exporta pe piata auto germana.

Publicat 17 Sept. 2024 Reactualizat 1 Oct. 2024 Expiră 17 Oct. 2024