Gratis

Project Manager JUSTBRANDS

VERDON SOLUTION SRL
1 poziție
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

Verdon Solution S.R.L. angajează
www.justbrands.ro
Locatie angajare: Sibiu

Cerinte:
  • Minim 3 ani experiență în vânzări, experiență în domeniul retail, DIY, HoReCa reprezintă un avantaj
  • Dispus la deplasări contstante în țară
  • Permis de conducere cat. B
  • Postul vacant se adresează celor cu resedința în judetul Sibiu

Descrierea jobului

Căutăm o persoană activă, organizată și cu experiență pentru:
  • Promovarea unor branduri exclusive din portofoliul Justbrands
  • Soluții aerat bauturi ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁și vidat alimente, băuturi, brand unic și exclusiv Airtender
  • Șeminee și lumânări ambientale, tehnologie unică în lume, brand exclusiv Tenderflame
  • Grill-uri inovatoare și accesorii, brand exclusiv Lotus Grill
  • Vase și ceaune premium fontă, Valhal Outdoor
  • Diverse produse casa și grădină, brand Nortene
  • Prospectarea clienților după strategia companiei, dar și îmbunătățirea acesteia
  • Structură client: B2B (DIY, supermarket, benzinării, revânzători, clienți specializați, designeri, dezvoltatori, HoReCa)
  • Participare la Demo-uri și târguri specifice
  • Planificare și raportare către management

Ce oferim:
  • Salariu fix
  • Comision din vânzări
  • Tichete de masă 30 lei/zi
  • Prime de Crăciun și Paște, în funcție de realizarea obiectivelor propuse
  • Card de acces gratuit în sălile de sport – 7Card
  • Mașină, laptop, telefon, tabletă

Rugăm persoanele interesate să trimită CV-ul la adresa de e-mail: office@verdon.ro.

Descrierea companiei

verdon.ro este un magazin online simplu si verde.

Simplitatea procesului de cumparare a fost ideea de baza a demersului nostru, dar si cea mai mare provocare.

Publicat 3 Sept. 2024 Reactualizat 17 Sept. 2024 Expiră 3 Oct. 2024