Gratis

Ramp-up/Project Manager - Targu Mures

HIRSCHMANN AUTOMOTIVE TM
2 poziții

Candidatul Ideal

Acceptă provocarea viitorului și alătură-te echipei noastre pentru dezvoltarea unei cariere de succes!

Pentru ocuparea acestui rol este nevoie de:
  • Studii tehnice – superioare
  • Lb. Engleza – nivel avansat
  • Lb. Germana – constituie avantaj
  • Experienta in domeniul automotive/productie
  • Planificare si organizare
  • Abilitati dezvoltate de comunicare
  • Orientare spre rezultat si imbunatatire continua
  • Calitatea deciziei
  • Motivarea persoanelor
Noi iti oferim:
  • Transport gratuit,
  • Tichete de masa,
  • Tichete cadou de sarbatori,
  • Bonus anual de performanta,
  • Al 13-lea salariu,
  • Bonus de fidelitate,
  • Abonament medical,
  • Posibilitati de dezvoltare profesionala
  • Mediu de lucru tanar si dimanic.

Descrierea jobului

Rolul face parte din cadrul departamentului Tehnic si presupune urmatoarele responsabilitati:
  • Planificarea si coordonarea proiectelor in faza de industrializare ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄tinand cont de capacitatile disponibile si de tehnologiile noi ale produselor;
  • Pregatirea si asigurarea resurselor necesare (materiale si umane) si identificarea punctelor critice (Bottleneck) legate de lipsuri de capacite de productie, lipsa de personal si competente;
  • Urmarirea implementarii proiectelor si definirea de actiuni pentru atingerea obiectivelor;
  • Prezentarea nevoilor si cerintelor productiei catre echipele de proiect si acestea sa fie luate in considerare din fazele incipiente ale proiectelor;
  • Analiza datelor de productie din faza de industrializare pentru imbunatatirea produselor si proceselor in vederea eficientizarii si calitatii;
  • Realizare de instruiri si informari pentru personal;
  • Identificarea riscurilor si utilizarea metodelor de rezolvare a problemlor pentru a le reduce sau elimina.
Aplica acum! Asteptam cu interes sa ne cunoastem!

HIRSCHMANN AUTOMOTIVE TM este o companie tanara si dinamica, parte a HIRSCHMANN AUTOMOTIVE GmbH. Activitatea de productie a inceput in Decembrie 2007, primele produse fiind cablaje pentru sistemele de asistenta la parcare. Cu timpul activitatea de productie s-a extins si s-a diversificat, in prezent producand peste 500 tipuri de produse pentru industria auto si nu numai. Clientii nostri sunt principalii producatori de automobile si de subansamble din industria auto. Angajatii nostri, calificati si dedicati se confrunta cu multe provocari noi, cu scopul de a atinge obiectivul nostru comun, acela de a obtine o pozitie de lider pe piata internationala. Cresterea este posibila doar daca lucram impreuna!

Publicat 11 Sept. 2024 Reactualizat 18 Sept. 2024 Expiră 11 Oct. 2024