Gratis

Junior Project Manager

Retrasib SRL

Candidatul Ideal

Candidatul ideal:
- Studii superioare finalizate;
- Persoană proactivă, cu excelente aptitudini de comunicare;
- Abilități foarte bune de organizare, planificare și lucru în echipă;
- Cunoștințe de operare PC, pachetul Microsoft Office;
- Cunoașterea limbii engleze la nivel avansat (cunoașterea limbii germane sau a altei limbi de circulație internațională constituie un avantaj);
- Permis de conducere categoria B (nu este obligatoriu, dar constituie un avantaj).

Descrierea jobului

Descrierea jobului:
- Pentru început este responsabil(ă) de organizarea și oferirea suportului complet pentru colegii din departament.

Beneficii:
- ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀Stabilitatea locului de muncă;
- Bonusuri sau prime de performanță;
- Măriri salariale anuale pe baza evaluărilor anuale;
- Program flexibil - Echilibrul dintre viața profesională și cea personală este important, așa că oferim un program flexibil.
- Abonament servicii medicale - Sănătatea este cea mai importantă, așa că vă oferim un abonament medical;
- Bonusuri de recomandare - Îi încurajăm pe colegi să ne recomande noi candidați și, în același timp, să aibă șansa de a primi un bonus;
- Prima Paști: 1000 RON net
- Prima Crăciun: 1200 RON net
- Prima vacanță: 2000 RON net;
- Tichete de masă - Cu o valoare de 40 RON;
- Bibliotecă internă - Hrănește-ți corpul și mintea. Poți împrumuta cărți sau le poți citi direct la birou;
- Sală de luat masa eco-friendly - Dotată cu toate cele necesare pentru a lua masa într-un mediu plăcut și liniștit;
- Firmă de catering pentru mâncare gătită - Zilnic, mâncare proaspătă la un preț accesibil pentru doritori;
- Beneficii sportive - Este important să te menții activ și încurajăm un stil de viață sănătos, așa că îți oferim 7Card, fotbal, volei, tenis cu piciorul sau concursuri de pescuit pentru pasionați;
- Evenimente fericite - Dacă dumneavoastră sau copilul dumneavoastră se căsătorește sau deveniți părinte, primiți câteva zile libere suplimentare;
- Evenimente nefericite - În cazul unor evenimente nefericite din viața dumneavoastră, vă sprijinim oferindu-vă zile libere;
- Ziua de naștere a angajatului - Cadou din partea companiei + o zi liberă plătită la alegerea angajatului;
- Zile de concediu suplimentare – Recompensăm atât vechimea în muncă, cât și vechimea în companie;
- Transport – Decontăm contravaloarea abonamentelor sau asigurăm transport de pe anumite rute;
- Dezvoltare profesională - Multe oportunități de a te dezvolta în cadrul companiei;
- Teambuildinguri / evenimente de relaxare oferite de către companie;
- Zonă de relaxare în curtea companiei;
- Diversitate și mentalitate multiculturală - Te încurajăm să ni te alături, indiferent cine, unde sau ce ești.

Oriunde este necesară, generată și distribuită energie electrică: Grupul SGB-SMIT furnizează produse în conformitate cu cererea, adaptate clienților și cerințelor acestora. Obiectivul nostru cheie a fost încă de atunci satisfacția completă a clienților noștri. Puteți avea încredere că analizăm problemele dumneavoastră tehnice speciale, le analizăm și găsim o soluție adaptată cererii dumneavoastră individuale.
Utilități și ingineri industriali din întreaga lume au încredere în produsele realizate de SGB-SMIT Group cu sediul în Regensburg, Germania și companii din Germania, SUA, Malaezia, Țările de Jos, România, Cehia, India, China, Africa de Sud și Franța .
Grupul SGB-SMIT a devenit astăzi numărul unu producător mediu de transformatoare din Europa - specialistul în transformatoare pur-play din Europa cu cea mai mare dedicare pentru clienți.
Clienții noștri ne găsesc un partener de încredere și de încredere, care nu este mai presus de a face față și chiar de a rezolva sarcini dificile.
Creșterea odată cu provocarea, credința în progresul dezvoltării și proiectarea transformatorului perfect pentru fiecare client au fost motto-urile cheie ale filozofiei companiei noastre de mai bine de 100 de ani.
Retrasib Sibiu face parte din Grupul SGB-SMIT din 2014. Portofoliul de producție cuprinde transformatoare și autotransformatoare de până la 400MVA și 400kV.

Publicat 23 Aug. 2024 Reactualizat 23 Aug. 2024 Expiră 22 Sept. 2024