Gratis

Project Manager in Constructii

VIGMA ANTREPRIZĂ SRL

Candidatul Ideal

VIGMA ANTREPRIZA este în căutarea unui Project Manager în construcții.
Responsabilitățile cheie ale acestui job includ coordonarea echipei de construcție, supravegherea progresului lucrărilor, gestionarea eficientă a resurselor și bugetului alocat, precum și menținerea unei comunicări fluente cu toate părțile implicate în proiect. În plus, veți fi responsabil de identificarea și rezolvarea promptă a oricăror probleme sau provocări care pot apărea pe parcursul desfășurării proiectului.
Project Managerul va fi responsabil de intocmirea și respectarea graficului de lucrări, precum și a bugetului alocat, asigurându-se că proiectele sunt finalizate la timp și în limitele financiare stabilite.

Candidatul ideal va avea o experiență vastă în construcții , capacitatea de a gestiona simultan mai multe sarcini și abilități excelente de comunicare și leadership. Este esențial să fie orientat către rezultate, să manifeste atenție sporită la detalii și să poată lua decizii rapid și eficient.

Descrierea jobului

Se oferă un salariu competitiv, determinat în funcție de experiența și volumul de responsabilități ale candidatului.
Toate lucrările sunt situate ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁în București și se află în stadiu incipient, oferindu-vă oportunitatea de a vă implica într-un proiect încă de la început.

La VIGMA ANTREPRIZA, suntem dedicați realizării proiectelor de o calitate superioară, bazându-ne pe experiența vastă și profesionalismul echipei noastre. Flexibilitatea noastră ne permite să ne adaptăm la orice cerințe specifice ale proiectelor, asigurând satisfacția clienților și contribuind la dezvoltarea durabilă a comunităților.

Publicat 27 Aug. 2024 Reactualizat 17 Sept. 2024 Expiră 26 Sept. 2024