Gratis

Personal mentenanta spatii comerciale

BOLOBOC TEAM SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Experienta anterioara in mentenanta spatii comerciale reprezinta un avantaj
Abilitati tehnice solide si atentie la detalii
Capacitatea de a lucra atat independent, cat si in echipa
Permis categ. B ( se beneficiaza de masina de firma pentru a facilita deplasarea)
Daca esti o persoana responsabila, cu abilitati tehnice si dornica sa faci parte dintr-o echipa dinamica, te invitam sa aplici pentru pozitia de Personal de Mentenanta spatii comerciale. Asteptam cu interes sa ne cunoastem si sa colaboram impreuna pentru a mentine spatii comerciale in conditii optime!

Descrierea jobului

Esti in cautarea unei noi oportunitati profesionale in domeniul mentenantei spatii comerciale? Echipa noastra te asteapta sa te alaturi noua ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈in rolul de Personal de Mentenanta pentru spatii comerciale.
Rolul tau:
Ca Personal de Mentenanta spatii comerciale, vei fi responsabil de intretinerea si repararea diverselor spatii comerciale. Vei asigura buna functionare a echipamentelor, vei remedia defectiunile tehnice si vei mentine un mediu de lucru sigur si curat.

Ce iti oferim:
Oportunitatea de a lucra intr-un mediu dinamic si stimulant, alaturi de o echipa profesionista
Posibilitatea de a invata si de a te dezvolta continuu in domeniul mentenantei spatii comerciale
Salariu atractiv
Program 8h/zi

Cu o tehnologie noua, garantata si inovatoare, cu personal autorizat, specializat si bine instruit, avand o experienta indelungata in domeniu, va oferim serviciile noastre la standarde europene. Suntem acolo unde este nevoie de noi, gata sa rezolvam orice problema cu profesionalism si promptitudine.

Oferim servicii complete de: – mentenanta preventiva si corectiva a echipamentelor si instalatiilor HVAC – amenajari interioare si exterioare – instalatii de climatizare – instalatii electrice, sanitare si termice

Publicat 3 Iul. 2024 Reactualizat 3 Iul. 2024 Expiră 2 Aug. 2024