Gratis

Inginer Departament Mentenanta Auto/Echipamente

Blejkan Construct SRL

Candidatul Ideal

  • Studii superioare cu specialitate in domeniul tehnic
  • Cunostinte de limba engleza

Aptitudini:
  • Planificare şi organizare a operaţiilor şi activităţilor
  • Capacitate foarte bună de comunicare şi relaţionare, atenţie distributivă
  • Persoana ambitioasa, loiala, profesionala, hotarata, creativa, punctuala, organizata, disciplinata
  • Cunoştinţe bune operare PC (Word, Excel, Outlook, Internet)
  • Permis de conducere categoria B
  • Disonibil pentru deplasari pe perioade scurte

Descrierea jobului

  • Asigura managementul tehnico-financiar al activitatii departamentului;
  • Gestioneaza relatiile cu Departamentul similar al BLEJKAN S.A. Polonia;
  • Coordoneaza, indruma ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄si ︁raspunde de intreaga activitate din cadrul departamenului;
  • Planifica repartizarea echipamentelor in cadrul Proiectelor in stransa legatura cu Managerii de Proiect si Sefii de Santier;
  • Organizeaza transferul de utilaje si echipamente intre santiere;
  • Urmareste si asigura conformarea cu legislatia in vigoare a utilizarii echipamentelor si utilajelor;
  • Elaboreaza planul anual de intretinere, revizii si reparatii si urmareste realizarea lui fizica si valorica;
  • Urmareste respectarea termenelor de revizii, intretinere si reparatii a mijloacelor de transport, echipamentelor si utilajelor;
  • Identifica parteneri de incredere pentru lucrarile de intretinere, revizii si reparatii pentru echipamente si utilaje;
  • Asigura si urmareste realizarea reparatiilor echipamentelor si utilajelor;
  • Creaza bugete pentru mentenanta echipamentelor si piesele de schimb;
  • Realizeaza rapoarte lunare
Oferim:
  • Salariu atractiv si competitiv pe piata;
  • Oportunitati de dezvoltare profesionala;
  • Desfasurarea activitatii in cadrul unui colectiv tanara si dinamic;
  • Companie in plina dezvoltare.

BLEJKAN CONSTRUCT S.R.L face parte din grupul BLEJKAN, care este lider pe piața de reabilitări fără săpătură din Polonia și România. Avem personal calificat și cele mai noi tehnologii pentru reabilitarea conductelor de canalizare și a sistemelor de alimentare cu apă.

Din grupul Blejkan ma fac parte si urmatoarele companii:

– BLEJKAN GmbH – executare de lucrari pe piața din Gemania;
– ABIKORP – executarea lucrărilor de microtunelare;
– MARPLAST – producerea de module GRP pentru retehnologizarea conductelor cu forme atipice (ovoid, clopot, dreptunghiular etc.);
– POLINER – producția linere pentru reabilitarea conductelor utilizând metoda CIPP Grupul operează și în Germania, Finlanda, Lituania, Letonia, Norvegia și Cipru.

Publicat 27 Iun. 2024 Reactualizat 27 Iun. 2024 Expiră 27 Iul. 2024