Gratis

INGINER MENTENANTA CLADIRI - JUNIOR

GLOBAL VISION PROPERTY MANAGEMENT

Candidatul Ideal

- Student sau absolvent de studii superioare tehnice in domeniu (profil electric, mecanic sau instalatii );
- Cunoasterea si folosirea cu usurinta a pachetului de programe MS Office;
- Cunostinte de limba engleza - nivel mediu;
- Abilitati dе relationare;
- Capacitate dе analiza, atentie la detalii;
- Proactivitate, orientare spre rezultate.

Descrierea jobului

- Planificаrea si pаrticiparеа la activitаti dе mеntеnanta;
- Gestionarea tichetelor in platforma helpdesk;
- Solicitarea ofertelor de la furnizori ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈si centralizarea acestora;
- Preluarea cererilor de oferta si participarea la licitatii;
- Intocmirea si centralizarea rapoartelor la nivelul departamentului Mentenanta;
- Suport pentru echipa de ingineri de Mentenanta in activitatea de organizare a personalului pe lucrari specifice departamentului.

Beneficii:

- Pachet salarial competitiv;
- Asigurare medicala privata;
- Zile suplimentare de concediu in functie de vechimea in companie;
- Mediu de lucru placut si dinamic in care sunt stimulate si recompensate performantele;
- Oportunitati de dezvoltare profesionala.

Global Vision Property Management este o companie specializata in dezvoltari imobiliare si administrarea de cladiri de birouri, cladiri de locuinte, facilitati comerciale (mall-uri, parcari) si parcuri industriale.
Publicat 4 Iul. 2024 Reactualizat 4 Iul. 2024 Expiră 3 Aug. 2024