Gratis

Personal de intretinere

SIB-TERRA SRL

Candidatul Ideal

Să posede abilități în domeniul întreținerii imobilelor și grădinărit. Să fie o persoană comunicativă, dorința de a învăța și spirit de observație. Să fie posesor de permis de conducere categoria B ( minim 5 ani experiență ).

Descrierea jobului

Societatea SIB-TERRA SRL, angajajă personal de întreținere, posesor permis de conducere categoria B ( minim 5 ani experiență ).
Să ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀posede abilități în domeniul întreținerii imobilelor și grădinărit. Să fie o persoană comunicativă, dorința de a învăța și spirit de observație.
Se oferă contract de muncă full-time, numarul orelor de muncă stabilite prin contract este de 8 ore/zi, adica 40 ore/saptamana, se oferă și tichete de masă.

Societatea SIB-TERRA SRL, are ca și obiectul de activitate : Închirierea bunurilor imobiliare proprii, cu o vechime de 30 de ani.
Telefon: 0745244910
Publicat 1 Iul. 2024 Reactualizat 1 Iul. 2024 Expiră 31 Iul. 2024