Gratis

Mecanic reparatii si intretinere utilaje

EUROSALT MANUFACTURING S.R.L.

Candidatul Ideal

Studii medii sau scoala profesionala.
Experienta de minim 3 ani in intretinerea si reparatia utilajelor industriale( dozatoare pentru industria
alimentara, masini de impachetat, masini de legat si lipit, sortatoare, benzi transportoare, compresoare
electrice, utilaje de ridicat, instalatii de aer sub presiune,etc).
Cunostinele si competentele de electromecanica/automatizare, sunt un plus.
Principalul criteriu de seletie este nivelul de calificare, atitudinea responsabila si motivatia personala..

Descrierea jobului

Intretine si repara utilajele sectiei de productie si ale departamentului logistic.
Regleaza utilajele si asigura functionarea acestora in parametrii normali ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀pe parcursul ciclului de
productie.
Realizeaza reviziile utilajelor in conformitate cu planul de mentenanta si revizii.
Participa activ la actiunile de dezvoltare pentru utilajele din sectia de productie (automatizari, adaptari,
optimizari) si a indeplinirii obiectivelor coordonatorului de productie in ceea ce priveste functionarea utilajelor in parametrii de normare determinati.

Beneficii:
Salariu motivant corespunzator cu nivelul de calificare.
Bonuri de masa.
Lucrul in cadrul unei companii cu potential real de dezvoltare.

Publicat 30 Iun. 2024 Reactualizat 6 Iul. 2024 Expiră 30 Iul. 2024