Gratis

PATISER / COFETAR

CONFIDENTIAL - 2 poziții

Candidatul Ideal

Cautam un patiser / cofetar talentat, dispus pt noi provocari si dornic de afirmare.
Prezinta un avantaj experienta anterioara în prepararea inghetatei și/sau a produselor de patiserie / cofetarie;
Cunostinte despre tehinici si termeni de preparare;
Abilitati de gestionarea si planificarea timpului;
Spirit inovator in retete si design;
Punctualitate, precizie si prezenta;
Contact si conectare;
Flexibilitate in program si disponibilitate pentru a lucra in weekend-uri;
Cunoastrea unei limbi straine constitue avanatj.

Descrierea jobului

Prepararea inghetatei si a deserturilor inghetate, respectând rețetele laboratorului;
Gestionarea stocului de ingrediente si materii prime, asigurandu-te ca sunt intotdeauna ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂in cantitatile necesare;
Pastrarea curateniei si igienei in zona de lucru prin respectarea standardelor de siguranta alimentara;
Suport activ in dezvoltarea si testarea noilor arome si retete;
Oferim training in laboratoarele proprii;
Laboratorul este utilat cu utilaje Carpigiani de ultima generatie;
Te asteptam sa te alaturi unei echipe tinere, deschise si creative
Publicat 6 Iun. 2024 Reactualizat 1 Iul. 2024 Expiră 6 Iul. 2024

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.