Gratis

BRUTAR

SC DUK FOOD SRL

Candidatul Ideal

Recrutam personal pasionat, creativ, cu initiativa si spirit de echipa.

Candidatul ideal trebuie sa fie o persoana punctuala si sa aiba experienta in realizarea chiflelor de burger, aluatului de pizza si paine artizanala.

Descrierea jobului

Oferim:
- contract de munca pe perioada nedeterminata;
- pachet salarial motivant;
- program de lucru in ture;
- sprijin ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄pentru integrarea in echipa;
- o masa calda pe zi;

Te invităm să te alături celei mai bune echipe din industria ospitalităţii. Ai şansa să lucrezi alături de oameni profesionişti, într-un mediu stabil, în continuă dezvoltare care îţi oferă numeroase satisfacţii profesionale. Echipa din care vei face parte este o echipa tanara, in care vei avea posibilitati de avansare.
MammaMia iti va oferi increderea de care ai nevoie!
Publicat 19 Iun. 2024 Reactualizat 19 Iun. 2024 Expiră 19 Iul. 2024