Gratis

OSPATARI

RTH PREMIUM SERVICES
10 poziții

Candidatul Ideal

- Experienta pe un post similar domeniul hotelier- minim 6 luni - reprezinta un avantaj;
- Calificare de ospatar - ︎︂︇︄︌︁︅︁​︂︆︄︃​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎︎︂︇︄︌︁︅︁​︂︆︄︃​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎reprezinta un avantaj;
- Limba engleza - reprezinta un avantaj;
- Aspect fizic placut;
- Abilitati de comunicare;
- Spirit de echipa;
- Persoane tinere, ospitaliere, motivate;
- Corectitudine si fidelitate
- Flexibilitate pentru lucru in ture.

Descrierea jobului

- Are obligatia de a asigura un standard de servicii consistent si convingator, cat si de a-si desfasura ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄activitatea respectand ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄toate standardele de servicii si politici aferente departamentului alimentatiei publice;
- Are obligatia de a se asigura ca solutioneaza toate cererile sau intrebarile clientilor intr-o maniera politicoasa si eficienta, standardul ridicat al serviciilor oferite acestora fiind mentinut cu consecventa;
- Are obligatia sa cunoasca toate produsele din meniul restaurantului/outlet-ului in care lucreaza;
- Are obligatia de a cunoaste in permanenta toate ofertele de produse sau servicii, lansate de hotel;
- Raspunde de buna gestionare a sumelor de bani, apartinand hotelului, incasate de la clienti in urma prezentarii notelor de plata; este responsabil pentru respectarea procedurilor privind emiterea corecta a notelor de plata, bonurilor fiscale si facturilor solicitate de clienti.

Descrierea companiei

Crowne Plaza Constanta - Mamaia Beach
Amplasat de-a lungul Bulevardului Mamaia, lângă pitorescul Lac Siutghiol, Crowne Plaza Constanta - Mamaia Beach oferă o experiență remarcabilă, combinând împrejurimile uimitoare cu servicii impecabile. Amplasat convenabil la o distanță de 26 de minute cu mașina de Aeroportul Mihail Kogălniceanu (CND), hotelul nostru oferă acces facil călătorilor. Cu un total de 98 de camere amenajate elegant, hotelul nostru asigură confort și relaxare oaspeților noștri. Fiecare cameră este proiectată atent, iar majoritatea oferă vederi uluitoare la mare, permițându-vă să vă răsfățați cu frumusețea Mării Negre. Hotelul nostru dispune de trei săli de conferințe complet echipate și o sală de bal, capabile să găzduiască o varietate de evenimente, de la întâlniri intime până la adunări grandioase de până la 260 de invitați. Bucurați-vă de o priveliște fascinantă la mare în timp ce savurați o selecție largă de preparate delicioase în timpul micului dejun delicios. experiență la primul etaj. Acordăm prioritate satisfacției oaspeților oferind o gamă largă de facilități, bucurați-vă de WiFi gratuit la nivelul întregului hotel pentru o conectivitate perfectă. Relaxați-vă la centrul nostru de fitness modern, care are piscine interioare și exterioare, saună și hamam. Bucurați-vă de parcarea la fața locului, pentru a vă asigura că vehiculul dumneavoastră este sigur și ușor accesibil pe tot parcursul șederii dumneavoastră. Fie că vizitați pentru afaceri sau de agrement, apropierea hotelului de plaja Mamaia, viața de noapte vibrantă și locurile de divertisment vă cufundă într-o ambianță de lux și confort, creând amintiri de neuitat.

HolidayInn Bucharest – Times

Holiday Inn Bucharest – Times a fost inaugurat la finalul anului 2020 si este singurul hotel Holiday Inn din Romania, brand ce apartine IHG (InterContinental Hotels Group), una dintre cele mai importante companii hoteliere din lume.
Acest hotel reprezinta locatia ideala atat pentru oaspetii aflati intr-o calatorie de afaceri, cat si pentru cei care vor sa exploreze orasul intr-un city-break si sunt in cautare de camere moderne, primitoare si spatii publice comune care le pot furniza o multitudine de facilitati.
Noi oferim experiente exceptionale oaspetilor, fiind un partener de afaceri apreciat, care le pune la dispozitie servicii ce pot raspunde chiar si celor mai exigente cerinte ale calatorului modern.
Fie ca planuiti un sejur scurt sau un intreg concediu, Holiday Inn Bucharest – Times va sta la dispozitie cu un numar de 102 camere modern, cu un design functional si facilitati excelente pentru a va asigura un sejur linistit.
Publicat 12 Sept. 2024 Reactualizat 19 Sept. 2024 Expiră 12 Oct. 2024