Gratis

Ospatar cu experienta

MIKADO PARTY S.R.L.
2 poziții

Descrierea jobului

Suntem în căutarea unui ospătar profesionist și dedicat pentru a se alătura echipei noastre. Candidatul ideal va avea o experiență ︁︀​︈︈​︈︈​︁︉︂relevantă în domeniu și va fi responsabil de următoarele sarcini:
Preluarea comenzilor de mâncare și băutură într-o manieră eficientă și profesionistă;
Acordarea atenției cuvenite și asigurarea unor servicii ireproșabile clienților;
Cunoașterea meniului pentru a oferi informații competente cu privire la felurile de mâncare, tacâmuri și băuturi;
Servirea exemplară a clienților;
Asumarea responsabilității pentru corectitudinea întocmirii și încasării notelor de plată și predarea sumelor încasate la sfârșitul turei către șeful de sală;
Prezentarea la fiecare masă a bonului fiscal și al notei de plată;
Răspunderea pentru calitatea serviciilor oferite.
Cerințe:
Diplomă de calificare în domeniu;
Experiență de minim 1 an ca ospătar;
Cunoștințe medii de limba engleză;
Aspect fizic plăcut, prezență agreabilă, amabilitate, solicitudine;
Atitudine pozitivă și conciliantă în relațiile cu clienții și colegii;Program de lucru in ture 2 zile lucrate, 2 zile libere.
Salariu atractiv.
Publicat 18 Sept. 2024 Reactualizat 18 Sept. 2024 Expiră 18 Oct. 2024